Przedstawiamy państwu ofertę ubezpieczeniową towarzystwa AVIVA które jest obecne na rynku od 1992 roku, wcześniej pod nazwą Commercial Union. Ich oferta to nie tylko ubezpieczenia życiowe, ale również wzbogacone są o opcje inwestycyjne, zdrowotne.

1

AVIVA Nowa Perspektywa

Aviva Nowa Perspektywa to ubezpieczenie której jest skierowane do osób chcących objąć ochroną całą swoją rodzinę. Dodatkowo to ubezpieczenie na życie daje możliwość zaoszczędzenia na różnego typu nieprzewidziane sytuacje lub na jakiś konkretny cel. Polisa ta pozwoli zapewnić Twojej rodzinie bezpieczeństwo finansowe.

Nowa Perspektywa zawierana jest na okres minimum 10 lat czyli na czas nieokreślony i kończy się wraz ze śmiercią ubezpieczonego. lub ewentualną wypłatą zgromadzonych środków. Dzięki długoterminowości polisy, mamy możliwość osiągnięcia naszego celu finansowego czyli zysków a jednocześnie możemy minimalizować ryzyko inwestycyjne w długim okresie czasu.

Aviva Nowa Perspektywa umożliwia:

  • Indywidualne ustalenie sumy ubezpieczenia wraz z zakresem ubezpieczenia dodatkowo możemy zadecydować jaka procentowo część składki jest inwestowana i pozwoli nam na osiągnięcie zysku.
  • Dostęp do lekarzy oraz specjalistów w placówkach LUXMED – zapewnienie prywatnej opieki medycznej.
  • Bardzo wysoka kwota przeznaczona na leczenie aż 40 schorzeń. Wynosi ona nawet 800 tys złotych. Dzięki temu prócz leczenia mamy możliwość spłaty kredytów czy utrzymania się w razie niezdolności do pracy.
  • Możliwość bezpiecznego inwestowania oraz oszczędzania – dzięki 13-stu funduszom kapitałowym o różnych stopniach ryzyka oraz możliwościach osiągania zysków.
  • Nowa Perspektywa to również możliwość zawarcia 10 dodatkowych umów chroniących nas w momencie poważnego zachorowania, śmierci czy kalectwa w skutek nieszczęśliwego wypadku.

Nie czekaj! Już dziś zgłoś się do Agenta klikając na przycisk porównaj, i sprawdź jaką ofertę dla Ciebie przygotowaliśmy wraz z Avivą.

Opinie AVIVA Nowa Perspektywa

  • Szybko, sympatycznie i konkretnie – wszystko ok, poza godziną telefonu, bo dostałam go w godzinach pracy, więc nie za bardzo mogłam rozmawiać. – Anna, Wrocław
  • Nikomu nie zalecam brać ubezpieczenia na życie w banku, jest to straszliwie drogie. Dzięki temu ze spotkałem się z agentem Avivy to pokazał mi możliwość zerwania tej umowy i spisania jej z nim. Udało mi się zaoszczędzić kilkanaście złotych. Mogę polecić wam ich z czystym sercem. – Mikołaj, Koniecpol
  • Nie kupujcie ubezpieczenia Nowa Perespektywa miałem spotkanie z Agentem lepszym produktem jest Ochrona VIP. Mam parę uwag co do pracy agentów, ale ogólnie było dobrze poza spóźnieniem ponad 20 minutowym agenta na spotkanie. – Kuba, Koszalin